Coördinator vluchtelingenopvang Oekraïne

Wil jij graag meewerken aan een doeltreffende vluchtelingenopvang in Lochristi? Ben je sociaal en communicatief? Kan je planmatig werken? En beschik je minstens over een bachelorsdiploma?

Functieomschrijving

Als coördinator vluchtelingenopvang Oekraïne sta je in voor de coördinatie, opvolging en begeleiding van Oekraïners in Lochristi. Je coördineert de werking van de opvang van vluchtelingen uit Oekraïne en dit zowel voor de collectieve opvang (28 gezinnen) alsook de werking in de burgerinitiatieven. Je bent het aanspreekpunt voor Fedasil, dienst vreemdelingenzaken en andere partners. Samen met je collega’s vanuit de sociale dienst werk je mee aan de administratieve afhandeling van de verblijfsdocumenten en andere formaliteiten. Je bent het aanspreekpunt voor de eerstelijnszone en je werkt verder met hen aan het uitwerken van zorgnoden en het maken van afspraken met professionele zorgverstrekkers. Tevens zorg je voor de uitbouw van een vrijwilligerswerking. En je komt terecht in een gezellig team van warme collega’s die samen Lochristi elke dag willen verbeteren.


Profiel

 • Je hebt een bachelordiploma of daarmee gelijkgesteld onderwijs bij voorkeur in een menswetenschappelijke richting (sociaal werk, orthopedagogie, …).
  Door de specifieke context verwachten we bij voorkeur dat je al een relevante ervaring opgebouwd hebt binnen een residentiële omgeving.
 • Je kunt snel en degelijk problemen analyseren en je kan knopen doorhakken en ernaar handelen, ook op momenten dat er snel beslist en gehandeld dient te worden.
 • Je kan doordacht en rationeel reageren op probleemsituaties, ook in situaties die emotioneel geladen zijn en die je moreel beoordelingsvermogen op de proef stellen.
 • Je beschikt over kwaliteiten die je in staat stellen om effectief en doortastend in een veranderlijke omgeving op te treden.
 • Je stelt je mensgericht op en weet een team te verbinden, zodat ze samen gedragen resultaten neerzetten.
 • Je werkt vlot en efficiënt met verschillende digitale toepassingen en MS Office.
 • Klantgericht en flexibel optreden.
 • Je beschikt over sterke organisatorische vaardigheden.
 • Je beschikt over een blanco uittreksel uit het strafregister, Model 2 dat niet ouder is dan 3 maanden
 • Je beschikt over een rijbewijs B.
 • Je beschikt over een uitstekende kennis van de Nederlandse taal, andere taalvaardigheden zijn handig meegenomen.
 • Aanbod
 • Een voltijds contract voor bepaalde duur (38/38).
 • Een functie op niveau B1-B3.
 • De beginwedde in een voltijdse functie bedraagt minimum 2663,62 euro bruto. De maximale wedde bedraagt 4488,14 euro bruto

Naast een stabiele tewerkstelling in een dynamische organisatie ontvang je ook tal van extralegale voordelen:

 • Maaltijdcheques van 8 €;
 • Vakantiegeld;
 • Eindejaarstoelage;
 • Hospitalisatieverzekering;
 • 2de pensioenpijler;
 • Fietsvergoeding (Woonwerkverkeer: 0,25 euro/km; Dienstverplaatsing: 0,1872 euro/km);
 • Gunstige verlofregeling (tot 35 verlofdagen en 14 feestdagen);
 • Ecocheques.
 • voordelen via de gemeenschappelijke Sociale Dienst GSD-V

Interesse?

Solliciteren kan jouw cv met motivatiebrief, een kopie van jouw diploma, een uitgebreid overzicht waarmee de vereiste relevante beroepservaring wordt aangetoond, te mailen naar personeelsdienst@ocmwlochristi.be.

Voor bijkomende inlichtingen kan je contact opnemen met personeelsdienst@ocmwlochristi.be.

Lokaal bestuur Lochristi is een organisatie met meer dan 300 medewerkers die elke dag het beste van zichzelf geven voor de meer dan 22 000 inwoners van onze gemeente op mensenmaat.

Lochristi is een bloeiende en ondernemende gemeente die dicht bij haar inwoners staat, met verbondenheid en samenwerking voor ogen. Het is onze missie om een haalbaar beleid uit te rollen op maat van onze gemeente om uitdagingen het hoofd te bieden.
Samen zorgen we voor elkaar, met een open blik naar de toekomst.
Achter een sterk beleid schuilt een sterke organisatie. Daarom zetten we in op betrokken en deskundige medewerkers die zich met passie en fierheid inzetten voor Lochristi. We dragen zorg voor onze inwoners door te focussen op verschillende beleidsdomeinen en staan zo garant voor dienstverlening op maat van al onze inwoners. We volgen de snelle evoluties in de maatschappij op en zorgen er als een goede huisvader voor dat onze gemeente financieel gezond blijft.